Best Instagram Analytics. Useful Instagram website!

  Recently


 • wujek_porada

  #wujekporada #happy #love#motivation #motywacja #river #rzeka#summer Człowiek który nie ogrzewa się herbatą... Zimno... Zimno mi.. Smutno... Smutno mi... Mi... Mi zawsze na drugim planie. Mi schowane za udawanym uśmiechem.. Mi odpowiedzialne za innych... Mi nie ma siły... Co się stało z moim MI.. DLACZEGO JEST TAK NIE WAŻNE?? NAWET JEŚLI ROBIĘ COŚ DLA SWOJEGO MI... TO GŁOWA KRĘCI SIĘ WOKÓŁ.. PATRZY JAK MI LOKUJE SIĘ W ŚWIECIE... JAK JEST SPOSTRZEGANE... MI ROBI MILION RZECZY KTÓRY NIE NAWIDZI... MI CHODZI DO PRACY KTÓREJ NIENAWIDZI... MI MA ŻONĘ.. MĘŻA... CHŁOPAKA.. DZIEWCZYNĘ.. KTÓREJ NIE CHCĘ.. KTÓREJ SIĘ BOI... KTÓRA GNOI.... MI UDAJE.. MI OSZUKUJE... ... .. MI SIĘ BOI.. Mi się boi być... Sam... Kurwa Mi coraz bardziej dla innych... I zamiast nie być sam jest coraz bardziej samotny... Mi.... Zabija się.. Czemu to robisz jak bardzo tego nie chcesz??? ......BO TAK....... Mi staje się JA JA JA BIERZE GŁĘBOKI ODDECH JA NIC NIE MUSI.. JA po prostu jest.. JA nie jest oparte na innych.. JA się budzi. INNI są dla Ja tylko po to, żeby mógł widzieć Siebie... Żeby odczuwać odech... Czuć ciepło... Ciepło z dotyku... Ciepło z życia... Z cudu bycia.. Po prostu bycia... Wtedy nie muszę robić teatru..udwanego życia.. Jeśli biegnę to jestem tylko biegiem. Jeśli całuję to jestem pocałunkiem Jeśli oddycham jestem oddechem Reszta to tylko koncept...oczekiwania... Kreacja... Nie wierzysz mi, że ty decydujesz jak się czujesz?? NIE wierzysz mi że spełniasz zawsze swoje oczekiwania?? Wiem wiem łatwiej jest powiedzieć, że to inni... Twój ojciec.. Matka... Mąż... Żona... Przystań.... Przestań.. NIE PIERDOL.. WSTAŃ I ŻYJ... ŻYJ ADAM.... A TY?? JAK CHESZ.... ZABIJAJ SIĘ... UDAWAJ...SZCZĘŚLIWE... NIE SZCZĘŚLIWE... JAKIE CHCESZ.. ŻYCIE.... Nie słucham głosów w głowie... Głosów z wczoraj które chcą rządzić moim dzisiaj... Kocham was ludziska..

 • wujek_porada

  #wujekporada #happy#love #motywacja #motivation #good Teatr lalek... Scena Mąż alkoholik Znów nie mogę liczyć na męża... Który to już raz w tygodniu nawalił?? NIE CHCĘ MI SIĘ JUŻ TEGO LICZYĆ. Kiedyś liczyłam...liczyłam...przecież przydawało się do kłótni. Mogłam mu przecież powiedzieć jakim jest debilem i co robi z moim życiem i naszych dzieci...Dziś niech już tylko idzie spać...już mi nie zależy...już mu nie wierzę...kwiaty, obietnice... Już nie działają.... NIECH ŚPI Scena Alkoholik Ja pierdole dlaczego?? Przecież wiem co się będzie działo..w domu znów będzie syf...po co piłem...nie nie mogę wrócić do domu.. Wkładam rękę do kieszeni. Jest jakiś banknot i parę drobniaków...nogi z automatu prowadzą mnie do sklepu...szybki łyk alkoholu...idę do domu.. Klucz nie pasuje jakoś do drzwi..udaje się..trzymam się ściany... W domu panuje cisza.... Kurwa nie nienawidzę tej ciszy...kiedyś był krzyk wyrzuty...mogłem się tłumaczyć, kłamać...dziś jest cisza...żona z dzieckiem okopana w swoim lęku, złości który dziś przerodził się w apatie....zasypiam...może uda się mi nie obudzić....jak mojemu Tacie.. Scena Dziecko alkoholika Siedzimy przy stole. Mama nalewa zupę. Siedzimy przy stole...mama zerka w stronę zegara który wisi na ścianie...szczerze mówiąc nie znam się na tych godzinach...przecież mam pięć lat...znam się na Mamie....wiem co oznacza ten wzrok..wiem co oznacza gdy łyżka która nabiera zupę mocniej puka o garnek....tata dziś nie będzie jadł z nami... Tata będzie szedł odrazu spać po pracy....bawię się..czekam...jem...czekam...mówię do mamy...czekam.... NIE LUBIE CZEKAĆ!!!!!!! NIECH JUŻ JUŻ BĘDZIE BĘDZIE WSZYSTKO MOJE WSZYSTKO MAMA W KUCHNI.... TATA NA KANAPIE KTÓRY CHRAPIĘ.. SIOSTRA SCHOWANA... TEATR LALEK W której dziś jesteś roli? Wiesz??? Żony alkoholika? Męża alkoholiczki? Lub innego uzależnienia czy dysfunkcji. Może.. Alkoholiczka? Alkoholik? Narkomanem? Człowiekiem z zerowym poczuciem wartości robiącym wszystko żeby się zajebać, przez pracę którą nie nawudzisz, przez związek w którym czujesz się jak kurwa gdy idziesz do łóżka z swoim mężem bo znów zrezygnowałaś z siebie??...... ..... (cały tekst na fan Page)

 • wujek_porada

  #wujekporada #father #kids #dda #alkoholik #motywacja #motivation Alkohol...rodzic. Prawie codziennie można w prasie znaleźć informacje.. Pijani rodzice w poniedziałek w jednym z rybnickich mieszkań opiekowali się dwuletnią córeczką. Matka miała ponad 4 promile alkoholu, a ojciec 3 promile. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo może im grozić nawet do 5 lat więzienia CZYTASZ.. OGLĄDASZ W TV.. WIDZISZ WPISY OBURZONYCH LUDZI W INTERNECIE.. PATOLOGIA!! BIEDNE DZIECI 🚸 MASZ RACJĘ TO STRASZNE... NO DOBRA. A TERAZ PYTANIE?? MOŻE DASZ RADĘ BYĆ SZCZERA, SZCZERY, ŻEBY ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA NIE?? Ile razy byłeś na grillu..świetna zabawa..jesteś z mężem na działce u znajomych..wesoło...dzieci radośnie się bawią...biegają po ogrodzie...rodzice grill...piwo... Piwo.. Coraz bardziej wesoło...Tatusiowie przechodzą na mocniejsze trunki.. Pełna kultura.. Weekend.. Jest wesoło... Dzieci biegają.. Dziś mają więcej luzu... Mają dzień dziecka..może dziś nawet nie pójdą się myć w końcu są wakacje... Wesoło..... Budzimy się rano trochę boli głowa...normalne..alko plus papierosy..i niewyspanie robi robotę...budzimy dzieci.. Śniadanie 🍳.. Uff udało się. Drugi scenariusz: ...... Dzieci biegają..Dziś mają więcej luzu.... Mają dzień dziecka.... Może nawet nie pójdą się myć w końcu są wakacje... Wesoło.... Asia goni Krzysia... Potyka się o krawężnik... Przewraca się tak niefortunnie, że upada na narzędzia 🛠.... Traci oko..... Notka policyjna... Pijani rodzice podczas libacji alkoholowej nie zapewnili bezpieczeństwa swojej córce. Ojciec w wydychanym powietrzu miał 1,5 promila alkoholu, matka 0,9 promila.. Patologia??? Picie alkoholu i opieka nad dziećmi nie idą w parze. Czy będzie odbywać się to na melinie czy na działce z basenem w najdroższej dzielnicy to tak naprawdę nie ma znaczenia.. Ktoś powie, że przecież to że rodzice nie pili nie uchroni dziecka zawsze przed wypadkiem. Oczywiście masz rację, że nie przed każdym, ale wiem jedno gdy nie jestem pod wpływem alkoholu to: MOGĘ szybciej reagować (jazda autem), Jestem bardziej uważny (postrzeganie świata i czas reakcji) Można by wymienić więcej, ale po co?? Każdy dobrze przecież o tym wie..

 • wujek_porada

  #wujekporada #happy#love #motywacja #motivation #good #terenowamasakra Radość Halo halo pobudka. Czas na szczęście Czas na mnie Czas na życie Adam Całe życie byłeś jakiś... Jakiś taki dla innych.. Jakiś takich pod innych.. Uważaj co robisz!!! Pomyśl za nim coś zrobisz!!! Nie jesteś sam na tym świecie!! Uważaj!!! Moje głosy i komendy.. Głosy.. Lęki.. Pojawiły się tam dawno, dawno temu..moi rodzice je tam umieścili..zgodnie z tym co kiedyś im umieścił... KODY NA BYCIE.... SWOIM OJCEM.. SWOJĄ MATKĄ.... NIE SOBĄ. Dlaczego się na to godze? Dlaczego wierzę, że moje szczęście zależy od innych? Dlaczego wierzę, że muszę być jakiś bo mam wpływ na innych?? Przecież mi źle.. Jak bym nie udawał.. Ile bym ludzi nie oszukał. ILU BYM NIE ZNALAZŁ TAKICH SAMYCH JAK JA... TO SIEBIE NIE OSZUKAM.. ALKOHOL NARKOTYKI DZIECKO SPORT WIEDZA ZWIĄZKI... NIC NIE PRZYNOSI ULGI NA ZAWSZE... JA TO JUŻ WIEM.. W MOIM ŚWIECIE. TO JA JESTEM NAJWAŻNIEJSZY. BIORĘ GŁĘBOKI ODDECH ZACZYNAMY WYMIENIAĆ KODY. BOJE SIĘ.. ALE ROBIĘ TO.. NIE MA POWROTU Żyje dla siebie bo to moje życie.. TYLKO MOJE Aktualizuje mapę Pieprzyć stres Jedziemy z tym tematem.. I wiecie co?? Działam.. KURWA W KOŃCU DZIAŁAM... NIE SIEDZĘ NIE NARZEKAM JAKI JESTEM ZJEBANY JESTEM TO JESTEM I JUŻ. DZIAŁANIE AJCEPTACJA AKTUALIZUJE MAPĘ RUSZAM W PODRÓŻ ZWANĄ ŻYCIEM MOIM ŻYCIEM... CO U CIEBIE?? NARZEKASZ?? PATRZYSZ NA INNYCH?? UŻYWASZ LĘKÓW?? LICZYSZ, ŻE KTO INNY ZAKTUALIZUJE TWOJĄ MAPĘ?? SPOCZKO :) TWOJE ŻYCIE TY TYLKO WIESZ CO CZUJESZ JAK JESTEŚ SAMA, SAM.. Pieprzyć stres Jedziemy z tym tematem. Zabiorę cię na koniec świata. ADAŚ TWOJEGO ŚWIATA

 • wujek_porada

  #wujekporada #happy#love #motywacja #motivation #good #icccafe Kto z kim przebywa taki się staje... .... Stałem się alkoholikem bo wokół mnie tyle pijących ludzi... Wszędzie tyle alkoholu... Co zrobić?? Zmienię miejsce zamieszkania.. Zmienię otoczenie... Zmienię znajomych... ... Działa... Kurwa.. NIE DZIAŁA... JESTEM ALKOHOLIKIEM NIE PRZEZ ALKOHOL, NIE PRZEZ LUDZI... ........ SIEDLISKO....... Spotykam się z ludźmi... Poznaje.. Poznaje.. Poznaje Siebie... Jakoś wszystko takie znajome.. Boże to moje miejsce... W końcu ktoś mnie rozumie.. W końcu ktoś mnie akceptuję.. Może w końcu ktoś mnie pokocha.. Boże co się dzieje?? Tracę Siebie... Zaczynamy mówić.. Zaczynamy myśleć.. Zaczynamy zachowywać.. Zaczynamy robić.. TAK JAK ONI.. Nie chcę.. Znów tracę.. Tracę Siebie.. O fuck.. Szybko...halo... Halo.. Jest tu ktoś?? Ktoś też się boi?? Halo jesteś... Uff.. Są... Nie jestem sam, sama... Mam się z kim podzielić... ŚWIAT JEST PEŁEN.... WUJKÓW PORAD Mentorów.. Trenerów.. Ludzi którzy wiedzą jak masz żyć.. NO I SUPER.. To dlaczego na początku się tym jarasz?? A potem znów wraca lęk?? Bo... Bo.. NO WŁAŚNIE.. Cały czas opieram swoje Ja.. JA.. JA NA INNYCH... Czerpać mogę z każdego.. Motywować innymi. Grzać się przy świetle innych.. ALE TO MOJE ŻYCIE MOJE.. TYLKO MOJE JA DECYDUJE JAK ŻYJE.. JEŚLI BOJĘ SIĘ ŻYĆ TO NIE POZWALAM INYM ŻYĆ PO SWOJEMU.. TO PRAGNĘ OCENIAĆ.. PRAGNĘ CHCIEĆ ICH ZMIENIĆ.. MAM NIE ODPARTĄ OCHOTĘ ICH ZMIENIĆ... A wiesz dlaczego?? Czytelniku tego postu...wiesz??!!! Bo się boję 😱 Sram w gacie... Ze strachu sram w gacie... Oczywiście źle się z tym czuję więc co zrobię?? No jak to co?? Sprawdzony sposób..szukam innych sprzymierzeńców, którzy pomogą mi przykryć moje lęki...którym smród z moich gaci nie będzie przeszkadzał....bo też mają nawalone... Głęboko oddycham.. JESTEM Głęboki oddech Jestem.. Wiara wraca.. Wiara w Siebie.. Wiara w ludzi.. Wiara w świat. Wiara w to, że wszystko jest tak jak powinno być... JEŚLI DALEJ OCENIASZ MNIE JEŚLI DALEJ WIESZ LEPSZE DLA MNIE JEŚLI.... To jest ok Po prostu ok.. Biorę ziarno i sieje na swoim polu swoje ziarno, sam zbiore, sam zrobię mąkę, sam upieke chleb.. . Starczy dla mnie.

 • wujek_porada

  #wujekporada #happy #love #motivation #motywacja #bog #good #kids #newborn ... Jesteś tak daleko ode mnie, czasami jednak blisko tak Wyszedłem z domu, nie było nikogo Zgubiłem sens, upadłem na twarz Nocą ulice są złe Samotność gnębi mocno tak Poczułem wtedy, wtedy że jesteś... (tekst Bóg, T love) Wiara... Gdy zacząłem chodzić na mitingi AA usłyszałem, że Bóg ma mi pomóc w moim trzeźwieniu, jak kolwiek go pojmuje.... Co?!! Chyba ich pogieło... Nie wierzę w Boga... Co to za Bóg który pozwala mi się tak stoczyć....który pozwala bym czuł tyle złości, lęku strachu.... Nie potrzebuje Cię.... Dam sobie radę Sam... Wiara... Zostałem wychowany w katolickiej rodzinie. Bóg równa się kościół. Słaba koncepcja. Zero wsparcia... Bóg mi nie jest potrzebny.. To zabobony... Fuck z tym... Wiara... Moja choroba alkoholowa była już na ostatniej prostej... Zero wiary... Zero wiary...w Siebie.. Zero wiary...sens... Boże jak bardzo nie chce mi się żyć... Chcę się zapić.... Podaję się.... Jestem bezbronny....bezsilny... Nagle moja bezsilności pozwoliła mi uwierzyć...uwierzyć...że mi się uda....uwierzyć w Sens... Moja siła wyższa zaczyna działać.... ZAWSZE BYŁA PRZY MNIE... BLISKO TAK... Idę zgłosić się na terapię. Mam kilkaset metrów do ośrodka pomocy osobom uzależnionym... Idę.. Coraz wolniej... Każdy krok jest coraz wolniejszy...tracę wiarę...zaczynan kombinować...tracę kontakt z bezsilnością...może mi się uda przecież nie pije już dwa dni...dam radę...klamie...boję się.. Ale idę, dochodzę do drzwi...stoję..wyciągam rękę by otworzyć klamkę....nie....nie mogę....nie.... Sekundy trwają wiecznie... Stoję tak sam na tych schodach.. Kurwa kilkadziesiąt lat jestem już sam.... Nie chcę.... Otwierają się drzwi. Wychodzi z ośrodka człowiek... Patrzy na mnie... Ja na niego... Nie jestem sam.. Patrzę mu w oczy... Wstydzę się.. Boję się.. - Wchodzi Pan?? Pyta się mój Bóg.. Za pomocą drugiego człowieka... Wchodzę!!!! Odpowiedziałem jednym tchem.. Było to prawie dwanaście lat temu. Dziś moje postrzeganie Boga to nie kościół. To miłość... Pełna wiara... Wiara, że wszystko jest po coś.. Wiara, że wszystko jest tak jak powinno być..

 • wujek_porada

  #wujekporada #happy #love #motivation #motywacja #kids #newborn Przyszłość.... Przyszłość nie istnieje... ZAWSZE JAK SIĘ BUDZĘ RANO JEST DZIŚ. Od najmłodszych lat uczono mnie być odpowiedzialnym za swoją przyszłość... Ucz się bo nie będziesz miał dobrej pracy. Oszczędzaj pieniądze na czarną godzinę. Na emeryturę. Następny etap...dziecko Zadbaj o przyszłość swojego dziecka... Zabezpiecz go finansowo... Wyślij do dobrej szkoły.. Naucz go języków... ZADBAJ O JEGO PRZYSZŁOŚĆ... PRZECIEŻ JESTEŚ JEGO OJCEM.. ZADBAJ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY... Życie chwilą jest nie odpowiedzialne.. ADAM CZAS DOROSNĄĆ. I CO?? WIELKIE Gówno.. Przyszłość to ucieczka od dziś.. Dziś uważam, że nie życie dzisiaj, chwilą to właśnie skrajna nie odpowiedzialność.... Ciągłe planowanie, zabezpieczanie się to ogromny lęk przed... Życiem... Wiem dlaczego to robiłem. Bo strasznie nie lubiłem siebie w tym teraz. Kurwa co ja pisze nie lubiłem??!! JA SIĘ NIE NAWIDZIŁEM. DLATEGO ZABIJAŁEM SWOJE TERAZ. PRZESZŁOŚCIĄ. PRZYSZŁOŚĆ DLA MNIE JEST DZIŚ. JAK DBAM O PRZYSZŁOŚĆ MOJEGO SYNA?? TULĄC GO I MYJĄC MU TYŁEK GDY ZROBI KUPKE... BĘDĄC Z. NIM ZACHŁANIE W DZIŚ. NIE BIORĘ DODATKOWYCH ZLECEŃ BY MU ZABEZPIECZYĆ PRZSZŁOSC. WIEM, ŻE GDY NAUCZĘ KOCHAĆ SIEBIE TO PORADZI SOBIE W ŻYCIU LEPIEJ NIŻ GDY BĘDZIE MIAŁ KASĘ NA KONCIE.. To jest właśnie moja odpowiedzialność za przyszłość. Bycie z synem a przede wszystkim z sobą tu i teraz. Dziś kocham każdą minute tego teraz. Gdy zaczynam uciekać w przeszłość lub przyszłość to znak dla mnie, że coś z moją miłością do Siebie... Czy to się często zdarza?? Oczywiście, że tak... I co?? Akceptuję to, już się nie karce. Często do Siedliska trafiają ludzie którzy mówią, że są dzis w totalnym syfie, że nie ogarniaja siebie, że czują się źle.... I wiecie co ja im mówię?? Zajebiscie, że tak się czujesz!!! Bo to właśnie Twój faktyczny stan, a nie udawany Ty..... Udawanie jest strasznie męczące.. Udawane życie u mnie się nie sprawdziło. Może u was tak. Nie wiem to wasze życie.... Wy wiecie lepiej... Co czujecie... I gdzie dziś jesteście.... Czy wasze dziś będzie dopiero za parę dni, lat.... A może nigdy..